Sport Hluk

Stolní tenis

Stolní tenista Matyáš Kolečkář vítězem turnaje mládeže v Ostrožské Nové Vsi

V sobotu 29. února se v Ostrožské Nové Vsi konal Krajský bodovací turnaj mládeže, na kterém startovali rovněž čtyři hráči KST Hluk. Turnaje se účastnili hráči a hráčky Zlínského kraje ve věku od šesti do osmnácti let.

Pravidla nerozdělují zvlášť holky a kluky, stejně tak nejsou tvořeny žádné věkové kategorie. Proto bylo velkým překvapením turnajové vítězství našeho dvanáctiletého Matyáše Kolečkáře, který na turnaji neokusil hořkost porážky a všechna svá utkání, dokonce i se soupeři o šest let staršími, dokázal dotáhnout do vítězného konce. Ze základní skupiny postoupil do finálové skupiny, kde hladce přehrál Kopečného z Kostelce u Zlína a poté oddílovou spoluhráčku Štěpánku Vrzalovou. V dalším utkání zdolal 3:2 Jana Blahu z Bílovic. O první místo se utkal s dalším oddílovým spoluhráčem Ondřejem Kozelkem, kterého zdolal 3-1. Oba finalisti předvedli perfektní výkony a svěřenci oddílu KST Hluk tak zaslouženě obsadili první dvě příčky.

Štěpánka Vrzalová skončila na 7. místě a v její kategorii dorostenek jí v průběžném hodnocení patří 1. místo. Stejně tak se může z 1. místa v kategorii mladších žáků, dle průběžného hodnocení, pyšnit Matyáš Kolečkář.

Čtvrtá hlucká zástupkyně na turnaji dvanáctiletá Lucie Obdržálková se ve své kategorii mladších žákyň umístila na výborném 4. místě.