Sport Hluk

Golemova ruka 2022

Golemova ruka 2022

Mezinárodní soutěž v arwrestlingu

Výsledky:

 

JUNIOR18 MEN LEFT 65 KG

1. VAŠKOVIČ DANIEL. AWK MYJAVA

2. KANALAŠ TOMÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV

 

JUNIOR18 MEN LEFT 75 KG

1. ČÍP ADAM. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

2. KONTINA NINO. AWK MYJAVA

3. ŠENK DAVID. AWK KOSTICE

4. ZIGO MATÚŠ. AWK MYJAVA

5. HORÁČEK ŠTĚPÁN. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

 

JUNIOR18 MEN LEFT +75 KG

1. SZABÓ DÁVID. HUNGARY

2. LIPPAI DÁNIEL. HUNGARY

3. MACÍČEK VIKTOR. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

4. JUNG JAN. JEDNOTLIVEC

5. BARTOŠ MILOSLAV. JEDNOTLIVEC

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 65 KG

1. VAŠKOVIČ DANIEL. AWK MYJAVA

2. KANALAŠ TOMÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV

 

JUNIOR18 MEN RIGHT 75 KG

1. KONTINA NINO. AWK MYJAVA

2. ČÍP ADAM. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

3. ŠENK DAVID. AWK KOSTICE

4. ZIGO MATÚŠ. AWK MYJAVA

5. TOMAN JAN. AWK DOLNÍ BOUSOV

6. HORÁČEK ŠTĚPÁN. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

 

JUNIOR18 MEN RIGHT +75 KG

1. SZABÓ DÁVID. HUNGARY

2. LIPPAI DÁNIEL. HUNGARY

3. MACÍČEK VIKTOR. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

4. JUNG JAN. JEDNOTLIVEC

 

SENIOR MEN LEFT 65 KG

1. RAŠKA ONDŘEJ. AWK PRAHA

2. ORIHEL PAVEL. AWK DOBRÁ VODA

3. GABRIŠ ALEXANDER. AWK MYJAVA

4. HOMOKI DÉMES. HUNGARY

 

SENIOR MEN LEFT 75 KG

1. SIMON DÁNIEL. HUNGARY

2. JAŠČEG JURAJ. ŠKPR TRNAVA

3. RICHTER STANISLAV. BULLTEAM ORAVA

4. ČÍP ADAM. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

5. KEREL VIKTOR. AWK HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU

6. SVOBODA MICHAL. BRNO

7. DORAZIL LUKÁŠ. AWK PODIVÍN

8. FARKAS JÁNOS. HUNGARY

9. BAĎURA TOMÁŠ. AWC HLUK

10. GRAMER ŠTĚPÁN. AWK LABRIA

 

SENIOR MEN LEFT 85 KG

1. KASAN PETER. KASPROFSECURITY BUL TEAM ORAVA

2. CZIBI SANDOR. HUNGARY

3. KNOTEK ZDENEK. AWK KOSTICE

4. TURŇA JÁN. BRNO

5. SITTA TOMÁŠ. AWK PRAHA

6. ZVÁRA JAKUB. AWK LANŠKROUN

7. KAMBA MIROSLAV. AWK KOSTICE

8. GABNAI-HORVÁTH PÉTER. HUMGARY

9. SHARIPOV IKROM. UZBEKISTAN

10. BORÝSEK JAKUB. AWC HLUK

 

SENIOR MEN LEFT 95 KG

1. OLIMOV BEKZOD. UZBEKISTAN

2. POLÁK ŠIMON. AWC HLUK

3. DOBROCSI JÁNOS. HUNGARY

4. SZABÓ DÁVID. HUNGARY

5. BRENKUS MAREK. ŠKPR TRNAVA

6. SVOBODA TOMÁŠ. AWK NOVÝ JIČÍN

7. SHARAPOV SHUKHRAT. UZBEKISTAN

8. POLÁK PAVEL. AWK KOSTICE

9. VEVERKA JOSEF. JEDNOTLIVEC

10. STEJSKAL PAVEL. AWK PODIVÍN

 

SENIOR MEN LEFT 105 KG

1. VACULOVIČ VÁCLAV. AWC HLUK

2. MINAROVIČ MARTIN. AWK BRATISLAVA

3. MICHAL JIŘÍ. AWK PRAHA

4. HAMÁK TOMÁŠ. AWK PRAHA

5. KŘÍŽEK ANTONÍN. AWK KOSTICE

6. LIPPAI DÁNIEL. HUNGARY

7. FARKAS GÁBOR. HUNGARY

 

SENIOR MEN LEFT +105 KG

1. NÉMETH ROBERT. HUNGARY

2. MICHALIČKA JURAJ. AWK PRIEVDZA

3. VODÁK MARTIN. AWC HLUK

4. KONŮPEK MARTIN. AWK DOLNÍ BOUSOV

5. PRÁČKA TOMÁŠ. AWK LANŠKROUN

6. IMLAUF VOJTĚCH. AWK PRAHA

7. ČAPEK MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV

8. MACHÁLEK MARTIN. JEDNOTLIVEC

9. PRÁCHENSKÝ LUKÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV

10. MATĚJKA MICHAL. AWK DOLNÍ BOUSOV

11. MUZIKANT MARTIN. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

 

SENIOR MEN RIGHT 65 KG

1. RAŠKA ONDŘEJ. AWK PRAHA

2. HOMOKI DÉMES. HUNGARY

3. ORIHEL PAVEL. AWK DOBRÁ VODA

4. GABRIŠ ALEXANDER. AWK MYJAVA

 

SENIOR MEN RIGHT 75 KG

1. RICHTER STANISLAV. BULLTEAM ORAVA

2. PULTR TOMÁŠ. AWK PRAHA

3. SIMON DÁNIEL. HUNGARY

4. JAŠČEG JURAJ. ŠKPR TRNAVA

5. ČÍP ADAM. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

6. GRAMER ŠTĚPÁN. AWK LABRIA

7. FARKAS JÁNOS. HUNGARY

8. KEREL VIKTOR. AWK HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU

9. ALIEV AKRAM. UZBEKISTAN

10. BAĎURA TOMÁŠ. AWC HLUK

 

SENIOR MEN RIGHT 85 KG

1. TURŇA JÁN. BRNO

2. KNOTEK ZDENEK. AWK KOSTICE

3. CZIBI SANDOR. HUNGARY

4. SITTA TOMÁŠ. AWK PRAHA

5. ZVÁRA JAKUB. AWK LANŠKROUN

6. KAMBA MIROSLAV. AWK KOSTICE

7. BORÝSEK JAKUB. AWC HLUK

8. SHARIPOV IKROM. UZBEKISTAN

 

SENIOR MEN RIGHT 95 KG

1. DIMITROV PLAMEN. BULGARIA

2. OLIMOV BEKZOD. UZBEKISTAN

3. HLUBÍK MATÚŠ. ŠKPR TRNAVA

4. POLÁK ŠIMON. AWC HLUK

5. SZABÓ DÁVID. HUNGARY

6. DOBROCSI JÁNOS. HUNGARY

7. MATĚJKA TOMÁŠ. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

8. VAŇOUSEK RADIM. AWK PRAHA

9. BRENKUS MAREK. ŠKPR TRNAVA

10. SHARAPOV SHUKHRAT. UZBEKISTAN

11. POLÁK PAVEL. AWK KOSTICE

12. SVOBODA TOMÁŠ. AWK NOVÝ JIČÍN

 

SENIOR MEN RIGHT 105 KG

1. MINAROVIČ MARTIN. AWK BRATISLAVA

2. VACULOVIČ VÁCLAV. AWC HLUK

3. FARKAS GÁBOR. HUNGARY

4. MICHAL JIŘÍ. AWK PRAHA

5. KŘÍŽEK ANTONÍN. AWK KOSTICE

6. HAMÁK TOMÁŠ. AWK PRAHA

7. LIPPAI DÁNIEL. HUNGARY

8. KOSMYNIN IVAN. AWK TRNAVA

 

SENIOR MEN RIGHT +105 KG

1. MICHALIČKA JURAJ. AWK PRIEVDZA

2. VODÁK MARTIN. AWC HLUK

3. NÉMETH ROBERT. HUNGARY

4. KONŮPEK MARTIN. AWK DOLNÍ BOUSOV

5. ČAPEK MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV

6. PRÁCHENSKÝ LUKÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV

7. MACHÁLEK MARTIN. JEDNOTLIVEC

8. IMLAUF VOJTĚCH. AWK PRAHA

9. VONGREJ TOMÁŠ. ŠPORTOVÝ KLUB LUCIE DEBNAROVÉ

10. MUZIKANT MARTIN. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

11. PRÁČKA TOMÁŠ. AWK LANŠKROUN

 

MASTER MEN LEFT 100 KG

1. ROJKÓ ZOLTÁN. HUNGARY

2. POHUNEK JIŘÍ. AWT ČERNČANY

3. SLÁDEK JAROSLAV. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

 

MASTER MEN LEFT +100 KG

1. CALETKA MARTIN. ŠKPR TRNAVA

2. MACHÁLEK MARTIN. JEDNOTLIVEC

3. PRÁCHENSKÝ LUKÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV

4. ČAPEK MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV

5. MUZIKANT MARTIN. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

 

MASTER MEN RIGHT 100 KG

1. HLUBÍK MATÚŠ. ŠKPR TRNAVA

2. MARENČIN MILAN. SLOVENSKO

3. POHUNEK JIŘÍ. AWT ČERNČANY

4. SLÁDEK JAROSLAV. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

5. ROJKÓ ZOLTÁN. HUNGARY

 

MASTER MEN RIGHT +100 KG

1. ŽIVNÝ FRANTIŠEK. AWK DOLNÍ BOUSOV

2. CALETKA MARTIN. ŠKPR TRNAVA

3. ČAPEK MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV

4. MACHÁLEK MARTIN. JEDNOTLIVEC

5. MUZIKANT MARTIN. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

6. PRÁCHENSKÝ LUKÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV

 

JUNIOR18 WOMEN LEFT +55 KG

1. RICHTEROVÁ NATÁLIA. BULLTEAM ORAVA

2. VERBÓCZKI LUCA. HUNGARY

 

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +55 KG

1. VERBÓCZKI LUCA. HUNGARY

2. RICHTEROVÁ NATÁLIA. BULLTEAM ORAVA

 

SENIOR WOMEN LEFT 60 KG

1. SOJKOVÁ MARTINA. ŠKPR TRNAVA

2. VERBÓCZKI LUCA. HUNGARY

3. MITERKOVÁ EMA. BULLTEAM ORAVA

4. NAVRÁTILOVÁ LENKA. AWC HLUK

5. MACEJKOVÁ LUCIA. ŠPORTOVÝ KLUB LUCIE DEBNAROVÉ

 

SENIOR WOMEN LEFT +60 KG

1. BAJČIOVÁ BARBORA. BULLTEAM ORAVA

2. BARZSÓ HENRIETTA. HUNGARY

3. RICHTEROVÁ NATÁLIA. BULLTEAM ORAVA

4. HLAVÁČOVÁ BRONISLAVA. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

5. ONDŘÍŠKOVÁ MARTINA. AWK DOLNÍ BOUSOV

 

SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG

1. VERBÓCZKI LUCA. HUNGARY

2. NAVRÁTILOVÁ LENKA. AWC HLUK

3. SOJKOVÁ MARTINA. ŠKPR TRNAVA

4. MITERKOVÁ EMA. BULLTEAM ORAVA

5. MACEJKOVÁ LUCIA. ŠPORTOVÝ KLUB LUCIE DEBNAROVÉ

 

SENIOR WOMEN RIGHT +60 KG

1. BAJČIOVÁ BARBORA. BULLTEAM ORAVA

2. BAROŠOVÁ DOMINIKA. BULLTEAM ORAVA

3. RICHTEROVÁ NATÁLIA. BULLTEAM ORAVA

4. BARZSÓ HENRIETTA. HUNGARY

5. HLAVÁČOVÁ BRONISLAVA. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

6. ONDŘÍŠKOVÁ MARTINA. AWK DOLNÍ BOUSOV

 

OPEN MEN RIGHT

1. MICHALIČKA JURAJ. AWK PRIEVDZA

2. ŽIVNÝ FRANTIŠEK. AWK DOLNÍ BOUSOV

3. DIMITROV PLAMEN. BULGARIA

4. VODÁK MARTIN. AWC HLUK

5. OLIMOV BEKZOD. UZBEKISTAN

6. VACULOVIČ VÁCLAV. AWC HLUK

7. MINAROVIČ MARTIN. AWK BRATISLAVA

8. FARKAS GÁBOR. HUNGARY

9. SZABÓ DÁVID. HUNGARY

Datum vložení: 23. 2. 2022 10:14
Datum poslední aktualizace: 1. 3. 2022 10:46
Autor: Správce Webu